20×20 Фото Книга (Тврд повез | 40стр. | 40-80 фотографии )

ден1,990.00

Персонализирана фото книга, со 40 страни, големина 20х20 см со тврд повез. Во оваа книга може да се сместат од 40 до 80 фотографии по Ваш избор.

Опција за ние да ви ја керираме фото книгата постои со тоа што ќе мора претходно да не контактирате на е-маил, телефон или порака на социјалните мрежи и ќе се договриме за понатамошниот начин на испраќање на фотографиите и дизајнот на книгата. Оваа опција ќе се доплаќа дополнително, 300 ден. за помалите книги и 500 ден за поголемите книги од 80 страни.

Author: SnapShot
SKU: Не е достапно Категорија Ознака: Product ID: 1564

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “20×20 Фото Книга (Тврд повез | 40стр. | 40-80 фотографии )”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *