Close
071 79 79 99 info@snapshot.mk
Работно време: Пон - Саб 8.00 - 18.00

Видео инструкции

Како да нарачам Love SnapBox

Видео инструкции

Како да креирам фотокнига

Видео инструкции

Како да креирам преку телефон

“Зошто треба да направите фото книга уште денес.”

Живеејќи во дигитална ера имаме слобода да направиме илјадници фотографии и сите наши драги настани да останат “живи” засекогаш. Но, кога последен пат ги испечативте своите омилени фотографии?
За среќа денес постојат печатени фото=книги со извонреден квалитет кои се издржливи и долготрајни, а најдоброто од се е што може да се нарачаат со персонализиран дизајн.

Фото Книги

I <3 YOU Snapbox

Нов производ

I❤️YOU Snap box со 30 мини полароид фотографии 76х100мм кои одат заедно со украсен конец и 30 мини штипчиња затоа што љубовта и креативноста одат рака под рака. Додадете текст по Ваша желба и менувајте боја рамки на секоја фотографија по ваша желба. Совршен подарок за вашиот сакан или вашата сакана за било кој ваш значаен повод. Испораката до вашиот дом е бесплатна.
Среќните спомени нека ви бидат потсетник дека љубовта треба да се слави секој ден.