New Years Box

850.00ден

Кутија со 30 фотографии 76х100 мм идеални за украсување во Вашиот дом или на Вашата новогдишна елка. Во пакетот се вклучени уште украсен конец и 30 мини штипчиња. Додадете текст на секоја фотографија и изберете боја на рамката за да го прилагодите изгледот на Вашиот амбиент. Испораката до Вашиот дом е бесплатна. Уживајте во Вашите спомени!

SKU: Не е достапно Категории , Product ID: 9725

Опис

Кутија со 30 фотографии 76х100 мм идеални за украсување во Вашиот дом или на Вашата новогдишна елка. Во пакетот се вклучени уште украсен конец и 30 мини штипчиња. Додадете текст на секоја фотографија и изберете боја на рамката за да го прилагодите изгледот на Вашиот амбиент. Испораката до Вашиот дом е бесплатна. Уживајте во Вашите спомени!

Дополнителни информации

proyecto

CUSTOM_TEXT

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “New Years Box”