I❤️YOU Snap box

850.00ден

I❤️YOU Snap box со 30 мини полароид фотографии 76х100мм кои одат заедно со украсен конец и 30 мини штипчиња затоа што љубовта и креативноста одат рака под рака. Додадете текст по Ваша желба и менувајте боја рамки на секоја фотографија по ваша желба.
Совршен подарок за вашиот сакан или вашата сакана за било кој ваш значаен повод. Испораката до вашиот дом е бесплатна.
Среќните спомени нека ви бидат потсетник дека љубовта треба да се слави секој ден

SKU: Не е достапно Категорија Product ID: 10034

Опис

I❤️YOU Snap box со 30 мини полароид фотографии 76х100мм кои одат заедно со украсен конец и 30 мини штипчиња затоа што љубовта и креативноста одат рака под рака. Додадете текст по Ваша желба и менувајте боја рамки на секоја фотографија по ваша желба.
Совршен подарок за вашиот сакан или вашата сакана за било кој ваш значаен повод. Испораката до вашиот дом е бесплатна.
Среќните спомени нека ви бидат потсетник дека љубовта треба да се слави секој ден

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “I❤️YOU Snap box”