Queens SnapBox

790.00ден

Одберете 30 фотографии кои Ви значат и сакате да ги зачувате во Queens SnapBox. Додадете краток текст кој ќе го дополни моментот на фотографијата.

Фотографиите се печатат со големина 10х13см. на фотографска хартија. Вашите драгоцени спомени заслужуваат трајно да ги зачувате и да ги изненадите Вашите сакани!

SKU: SB002 Категорија Product ID: 9316

Опис

Доколку сте во потрага по уникатен подарок за Денот на Жената, подарок кој ќе разбуди најубави емоции и ќе го исполни со топлина срцето на вашата Мајка, Баба, Сестра … тогаш SnapShot Queens Box е вистинскиот избор. Замислете само како би изгледал моментот кога низ фотографиите ќе ги потсетите колку ви значат и колку се сакани ♥️🌸💐📷
Мислиме на Вас, спомените да бидат радост ♥️📷

See Translation

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Queens SnapBox”