Купи!

Love Snapbook 15×15

1,090.00ден

Love Snapbook е фото-книга со големина 15х15 см. Печатена е на висококвалитетна мат фото хартија и има и корица исто од фото-хартија. Раскажете ја Вашата љубовна приказна на 20 страни. Прикачете од 20 до 40 фотографии, ставете позадина на страните, напишете си текстови и украсете ја фото-книгата со понудените љубовни елементи во одделот cliparts. Love Snapbook ќе биде прекрасен подарок за Вашата љубов. Креирајте со љубов!

 

SKU: Не е достапно Категорија Product ID: 10004

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Love Snapbook 15×15”