A4 Фото Книга (Тврд повез | 40стр. | 80 -120 фотографии )

2,890.00ден

Персонализирана фото книга, со 40 страни, големина 30х20 см со корица тврд повез. Во оваа книга може да се сместат од 80 до 120 фотографии по Ваш избор. Ја добивате спакувана во посебна кутија. Бесплатна достава до Вашиот дом!

Опција за ние да ви ја керираме фото книгата постои со тоа што ќе мора претходно да не контактирате на е-маил, телефон или порака на социјалните мрежи и ќе се договриме за понатамошниот начин на испраќање на фотографиите и дизајнот на книгата. Оваа опција ќе се доплаќа дополнително, 300 ден. за помалите книги и 500 ден за поголемите книги од 80 страни.

Author: SnapShot
SKU: SS004 Категорија Ознака: Product ID: 1571

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “A4 Фото Книга (Тврд повез | 40стр. | 80 -120 фотографии )”