20×25 Фото Книга (Тврд повез | 80стр. | 120 -200 фотографии )

3,190.00ден

Персонализирана фото книга, со 40 страни, големина 20х25 см со корица тврд повез. Во оваа книга може да се сместат од 120 до 200 фотографии по Ваш избор. Ја добивате спакувана во посебна кутија. Бесплатна достава до Вашиот дом!

НАПОМЕНА: Внимавајте при креирање на оваа фото книга да немате фотографии кои се протегаат преку двете страни, бидејќи во средината каде се спојуваат страните не се видливи по 5 мм, така да доколку имате ликови или важни елементи во тој простор можно е да не се гледаат целосно.

Опција за ние да ви ја керираме фото книгата постои со тоа што ќе мора претходно да не контактирате на е-маил, телефон или порака на социјалните мрежи и ќе се договриме за понатамошниот начин на испраќање на фотографиите и дизајнот на книгата. Оваа опција ќе се доплаќа дополнително, 300 ден. за помалите книги и 500 ден за поголемите книги од 80 страни.

SKU: SS007 Категорија Product ID: 9225

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “20×25 Фото Книга (Тврд повез | 80стр. | 120 -200 фотографии )”