Купи!

Kalendar desktop 12 flete ne gjuhen shqipe 15×20 me baze druri

550.00ден

Персонализиран десктопот фото календар 2024 година со 12 поединечни страни со димензија 15х20 сантиметри поставени на дрвена подлога. Месеците и деновите се на албански јазик.
Секоја страна нуди можност за поставување на една фотографија и простор за текст по ваша желба со што ќе се надополни уникатноста на календарот.
Вид на хартија: 300 грамски кунздрук

SKU: Не е достапно Категории , Product ID: 9802

Опис

Персонализиран десктопот фото календар 2024 година со 12 поединечни страни со димензија 15х20 сантиметри поставени на дрвена подлога. Месеците и деновите се на албански јазик.
Секоја страна нуди можност за поставување на една фотографија и простор за текст по ваша желба со што ќе се надополни уникатноста на календарот.
Вид на хартија: 300 грамски кунздрук

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Kalendar desktop 12 flete ne gjuhen shqipe 15×20 me baze druri”