12 листен десктоп календар 15х20 со дрвена подлога

650.00ден

Персонализиран десктопот фото календар 2024 година со 12 поединечни страни со димензија 15х20 сантиметри поставени на дрвена подлога.
Секоја страна нуди можност за поставување на една фотографија и простор за текст по ваша желба со што ќе се надополни уникатноста на календарот.
Вид на хартија: 300 грамски кунздрук

SKU: Не е достапно Категории , Product ID: 9748

Опис

Персонализиран десктопот фото календар 2024 година со 12 поединечни страни со димензија 15х20 сантиметри поставени на дрвена подлога. Секоја страна нуди можност за поставување на една фотографија и простор за текст по ваша желба со што ќе се надополни уникатноста на календарот. Вид на хартија: 300 грамски кунздрук

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “12 листен десктоп календар 15х20 со дрвена подлога”