Ѕиден 6 листен календар

590.00ден

Персонализиран ѕиден фото календар составен од 6 листа со димензии од 32х45 сантиметри.
Елегантен дизајн во кој максимален дел од површината е ослободен за по една фотографија на секоја страна од вашите најмили спомени кои ќе го разубавуваат вашиот простор во текот на целата година.
Вид на хартија: 170 грамски кунздрук со мат финиш
Спојување на страни: Метална спирала со закачалка во бела боја

SKU: Не е достапно Категории , Product ID: 9754

Опис

Персонализиран ѕиден фото календар составен од 6 листа со димензии од 32х45 сантиметри.
Елегантен дизајн во кој максимален дел од површината е ослободен за по една фотографија на секоја страна од вашите најмили спомени кои ќе го разубавуваат вашиот простор во текот на целата година.
Вид на хартија: 170 грамски кунздрук со мат финиш
Спојување на страни: Метална спирала со закачалка во бела боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕиден 6 листен календар”