Купи!

Kalendar muri 6 flete ne gjuhen shqipe

500.00ден

Персонализиран ѕиден фото календар составен од 6 листа со димензии од 32х45 сантиметри. Месеците и деновите се на албански јазик.
Елегантен дизајн во кој максимален дел од површината е ослободен за по една фотографија на секоја страна од вашите најмили спомени кои ќе го разубавуваат вашиот простор во текот на целата година.
Вид на хартија: 170 грамски кунздрук со мат финиш
Спојување на страни: Метална спирала со закачалка во бела боја

Опис

Персонализиран ѕиден фото календар составен од 6 листа со димензии од 32х45 сантиметри. Месеците и деновите се на албански јазик.
Елегантен дизајн во кој максимален дел од површината е ослободен за по една фотографија на секоја страна од вашите најмили спомени кои ќе го разубавуваат вашиот простор во текот на целата година.
Вид на хартија: 170 грамски кунздрук со мат финиш
Спојување на страни: Метална спирала со закачалка во бела боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Kalendar muri 6 flete ne gjuhen shqipe”