Ѕиден 12 листен календар

890.00ден

Персонализиран ѕиден фото календар составен од 12 листа со димензии од 32х45 сантиметри.
Секоја страна од календарот нуди можност за поставување на две фотографии кои една со друга ќе се надополнуваат создавајќи уникатност во пренесувањето на нивната порака и емоција за секој месец од годината.
Вид на хартија: 170 грамски кунздрук со мат финиш
Спојување на страни: Метална спирала со закачалка во бела боја

SKU: Не е достапно Категории , Product ID: 9760

Опис

Персонализиран ѕиден фото календар составен од 12 листа со димензии од 32х45 сантиметри.
Секоја страна од календарот нуди можност за поставување на две фотографии кои една со друга ќе се надополнуваат создавајќи уникатност во пренесувањето на нивната порака и емоција за секој месец од годината.
Вид на хартија: 170 грамски кунздрук со мат финиш
Спојување на страни: Метална спирала со закачалка во бела боја

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ѕиден 12 листен календар”