Фото хармоника

690.00ден

SKU: Не е достапно Категории , Product ID: 9808

Опис

Фото хармоника со 12 фотографии. Големината на фотографиите е 85х120 мм, печатени на 300 гр. мат кунздрук. Кориците се со црвен и зелена плиш материјал и апликација Happy New Year. Плаќате 1 добивате 2 мини фото хармоники. Идеални за на Вашето биро или како домашен декор со Вашите најдраги спомени од годината која измина.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фото хармоника”