20×20 Фото Книга (Тврд повез | 80стр. | 100-150 фотографии )

(1 Преглед на корисник)

ден2,890.00

Персонализирана фото книга, со 80 страни, големина 20х20 см со тврд повез. Во оваа книга може да се сместат од 100 до 150 фотографии по Ваш избор.

Опција за ние да ви ја керираме фото книгата постои со тоа што ќе мора претходно да не контактирате на е-маил, телефон или порака на социјалните мрежи и ќе се договриме за понатамошниот начин на испраќање на фотографиите и дизајнот на книгата. Оваа опција ќе се доплаќа дополнително, 300 ден. за помалите книги и 500 ден за поголемите книги од 80 страни.

Author: SnapShot
SKU: Не е достапно Категорија Ознака: Product ID: 272

1 преглед за 20×20 Фото Книга (Тврд повез | 80стр. | 100-150 фотографии )

  1. Miki Williams

    Lorem ipsum dolor sit amet.

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *