Фото Книга (Софт повез | 20стр. | 20-30 фотографии )

1,090.00ден

Персонализирана фото книга, со 20 страни, големина 20х20 см со мек повез. Во оваа книга може да се сместат од 20 до 30 фотографии по Ваш избор.

Опција за ние да ви ја керираме фото книгата постои со тоа што ќе мора претходно да не контактирате на е-маил, телефон или порака на социјалните мрежи и ќе се договриме за понатамошниот начин на испраќање на фотографиите и дизајнот на книгата. Оваа опција ќе се доплаќа дополнително, 300 ден. за помалите книги и 500 ден за поголемите книги од 80 страни.

Author: SnapShot
SKU: SS003 Категорија Ознака: Product ID: 1566

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Фото Книга (Софт повез | 20стр. | 20-30 фотографии )”