ФОТОГРАФИИ

15.00ден

Печатење на фотографии во најразлични формати. 10х15,13х18,15х20,20х30,30х40 и популарниот квадратен формат 13х13 цм. Зачувајте ги Вашите спомени. Испечатете ги Вашите фотографии на суперквалитетна мат фото хартија на која не остануваат прсти.

За нарачки до 1000 ден. испораката чини 150 ден.

SKU: Не е достапно Категорија Product ID: 9992

Опис

Печатење на фотографии во најразлични формати. 10х15,13х18,15х20,20х30,30х40 и популарниот квадратен формат 13х13 цм. Зачувајте ги Вашите спомени. Испечатете ги Вашите фотографии на суперквалитетна мат фото хартија на која не остануваат прсти.

Дополнителни информации

Тежина 0.2 кг

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ФОТОГРАФИИ”