Слика на платно колаж

2,000.00ден

Вашата фотографија или слика, печатена на уметничко платно (canvas), затегната на blind рамка. Предефинирани колажи со повеќе фотографии текст, различни големини…. Вашата креативност нема граници. Реализирате ја  и добијте прекрасна колаж фотографија која ќе го разубави Вашиот дом.

SKU: can010-1 Категорија Product ID: 9698

Опис

Вашата фотографија или слика, печатена на уметничко платно (canvas), затегната на blind рамка. Предефинирани колажи со повеќе фотографии текст, различни големини…. Вашата креативност нема граници. Реализирате ја  и добијте прекрасна колаж фотографија која ќе го разубави Вашиот дом.

Дополнителни информации

proyecto

CUSTOM_TEXT

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Слика на платно колаж”