Слика на платно (канвас) 50х70

1,600.00ден

Вашата фотографија или слика, печатена на уметничко платно (canvas), затегната на blind рамка на 70х50см

SKU: can009 Категорија Product ID: 9522

Опис

Вашата фотографија или слика, печатена на уметничко платно (canvas), затегната на blind рамка во повеќе варијатни

Дополнителни информации

proyecto

CUSTOM_TEXT

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Слика на платно (канвас) 50х70”