Слика на платно (канвас) 40х60

1,200.00ден

Вашата фотографија или слика, печатена на уметничко платно (canvas), затегната на blind рамка на 60х40см

SKU: can008 Категорија Product ID: 9517

Опис

Вашата фотографија или слика, печатена на уметничко платно (canvas), затегната на blind рамка во повеќе варијатни

Дополнителни информации

proyecto

CUSTOM_TEXT

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Слика на платно (канвас) 40х60”