Купи!

Календар со 12 листа

ден440.00

Потсетувајте се на убавите спомени кои изминале и креирајте нови уште поинтересни!
Столно календарче кое може да го поставите на Вашето биро или на полица како декор.
12 фотографии печатени на високо квалитетна 300 gr. хартија, прицврстени на дрвена подлога.
Големина на страната е 17х20 см.

SKU: Не е достапно Категорија Ознака: Product ID: 1623

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Календар со 12 листа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *