Ексклузивна фото-книга 30х30

6,990.00ден12,390.00ден

Имаме 3 опции за бројот на страни на оваа фото-книга. Со 20 страни е 6990 ден. со 30 страни 9690 и со 40 страни 12390 ден.

Фото книга со големина на страна од 30 х30 см. Припремата се прави на лист 30х60 см. без ограничување или прекин на средина од страната така што преку целата површина може да има и само 1 целосна фотографија. Одлична големина за да ги зачувате Вашите спомени од свадби, родендени и други значајни момети од Вашиот живот.

SKU: SE001 Категорија Product ID: 1630

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ексклузивна фото-книга 30х30”