Ексклузивна фото-книга 20х20

3,090.00ден5,790.00ден

Имаме 3 опции за бројот на страни на оваа фото-книга. Со 20 страни е 3090 ден. со 30 страни 4290 и со 40 страни 5790 ден. Фото книга со големина на страна од 20х20 см. Припремата се прави на лист 20х40 см. без ограничување или прекин на средина од страната така што преку целата површина може да има и само 1 целосна фотографија. Одлична големина за да ги зачувате Вашите спомени од свадби, родендени и други значајни момети од Вашиот живот.

SKU: SE002 Категорија Product ID: 9303

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ексклузивна фото-книга 20х20”